O nás

Firma TTI – Tobacco Trading International s.r.o. byla založena v listopadu 1991 jako člen skupiny firem Alois Pöschl Tobacco se sídlem v německém Landshutu jako výhradní importér vybraných kvalitních tabáků a tabákových výrobků.

Převážná část našeho sortimentu pochází z výrobního závodu Pöschl Tabak v Geisenhausenu u Landshutu v Bavorsku – cigaretové a dýmkové tabáky, ale hlavně i šňupací tabák - klasický a tradiční německý výrobek.

Kromě toho tvoří velmi významnou část našeho sortimentu také doutníky a cigarillos. Firma TTI - Tobacco Trading International s.r.o. zastupuje na českém i slovenském trhu výhradně belgického výrobce J.Cortés Cigars N.V. (dříve VANDERMARLIERE N.V.) s jejich značkami NEOS a velmi oblíbenými J. Cortés s širokým sortimentem suchých i vlhkých doutníků.

Sortiment by nebyl úplný, kdybychom nezmínili doutníky švýcarské firmy OETTINGER  DAVIDOFF, jejichž jsme rovněž exkluzivním dovozcem a distributorem. Nabízíme celý jejich výrobní program – značku DAVIDOFF, ale i ZINO, ZINO Platinum, AVO, Griffin´s a PrivateStock. Celý sortiment vlhkých doutníků (longfillerů) a cigarillos doplňuje i veškeré příslušenství, ale i dýmky a dýmkové tabáky značky DAVIDOFF.

Snažíme se vytvářet a udržet dobré postavení firmy TTI na trhu a být solidním partnerem našim zákazníkům a dokázat vždy flexibilně reagovat na jejich požadavky.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer